הטרדת תושבים בימין משה

קדם Forums צילום ומולטימדיה הטרדת תושבים בימין משה

• הטרדת תושבים בימין משה

פורסם ע"י הודיה אולמן צלמת מקצועית מנהלת קהילה בקדם צילום ומולטימדיה on 07/10/2021 ב9:52 pm

לצלמות החשובות !! (:

חזרתי היום מעוד יום צילומים, מאתגר ומלא סיפוק

מלא סיפוק כי ככה, איזה כיף זה לשמח את ילדי והורי ילדי ישראל, עם קצת יחס יופי ואוירה…

ומאתגר, כי עוד פעם ניתקלתי בתופעה מרגיזה מאוד מאוד מאוד בשכונת ימין משה העתיקה והקסומה

משתפת אותכם בחויה ואשמח מאוד לשמוע מה דעתכן או ניסיונכם בעניין:

אני מגיעה לימין משה, רחוב הטחנה (הרחוב הדומיננטי שמככב בכל תיק עבודות של כל צלמת סטנדרטית (: …)

ומצלמת— ואז מגיעה איזה אישה אמרקאית ‘נחמדה’ , תושבת הרחוב, ודורשת שנזוז מהאיזור וכמה שיותר מהר!! אני מסבירה לה בנועם שעם כל הכבוד זה מקום ציבורי ועכשיו זה לא שתיים עד ארבע ואנחנו בשקט!!! דממה!!!! תשאלו את המשפחה, כמה אזהרות נתתי לפני, שיהיו בשקט כדי שלא נפריע! ואותה זה לא מעניין, היא נכנסת לבית ויוצאת אחרי כמה דקות , ממש שניה אחרי שאני מעמידה משפחה עם חמישה ילדים , שזה לא הדבר הכי קל שיש, ולא פחות ולא יותר היא נעמדת לי בתוך התמונה, ואומרת לי , באנגלית כמובן, נו, תצלמי, אני מוכנה…..

לפני שצחקתי אמרתי לה שאני מתקשרת למשטרה, המשטרה , יש לציין, לקחה את זה רציני והגיעה תוך שתי דקות!!! רק שהגברת החמדה נבהלה מהאיום שלי שיושם מהר מדי, וברחה!!! הם חיכו לה קצת ליד הבית אבל התייאשו והלכו…

התקשרתי לברר כמה פעמים מול המשטרה אם זה בעיה חוקית ותמיד נענתי שאים בזה שום בעיה, זה שטח ציבורי ולא שעות מנוחה.

ברור ומובן שתמיד אני משתדלת להתחשב בתושבים ולשמור על השקט, לא לגרור מזוודות, לא לצעוק, וכמובן לא להשאיר פסולת ותויות בגדים חדשים…..

ועכשיו אשמח לשמוע מה יש לכם להוסיף או להגיב על הסיפור הזה שקרה לי פעמיים בשבוע האחרון, ואשמח מאוד שלא יקרה לי שוב בצילומים שיש לי שבוע הבא…..

תודה (:

רות הגיבה לפני 2 שנים, 7 חודשים 6 חברות · 6 תגובות
  • 6 תגובות
  • Shulamit Friedman

הייטק
    חברה
    07/10/2021 ב10:05 pm

יואו איזה חוויה…

אבל את לא היחידה. ככה זה הרבה פעמים.

באיזשהו מקום אני יכולה להבין את התושבים, כי לא כל הצלמות מתחשבות וזהירות כמוך, וזה לא דבר מאוד נחמד שכל יום מגיעות כמה וכמה צלמות עם משפחות מתחת לבית שלך (ובמקרה הגרוע – משאירות לכלוכים וצועקות וקוטפות לך פרחים מהגינה המושקעת).

צריך לדעת ולהזהר, כי יש שם נגיד אחת שלוקחת חפצים שמשאירים. ממש תיקים של מצלמות ושל שטריימלים ואפילו עגלה היא לקחה פעם. יש לה בבית מחסן שלם!

ויש מישהי שהתקינה מערכת להשקיית צלמות… והיא משפריצה מים כל פעם שנעצרים מתחת לבית שלה… אז לא מומלץ לנסות להרגיז אותה.

(חוץ מזה יש שם גם אנשים נחמדים ממש ואפילו חרדים)

טוב שאת אומרת שאפשר להתקשר למשטרה. לא נראה לי שאני אעשה את זה בפועל אבל גם האיום יכול לעבוד כמו שאמרת:)

נראה לי שאני לא הייתי מתווכחת אלא זזה וחוזרת אח”כ. אבל לפעמים זה באמת לא מעשי ובאמת צריך להתפלל לפני יום צילומים כזה…

תודה על השיתוף! נשמח לראות לפחות מה יצא:)

• הודיה אולמן צלמת מקצועית

צילום ומולטימדיה
      מובילה
      07/10/2021 ב10:09 pm
      מנהלת קהילה בקדם

אני גם מבינה אותם, אפילו מאוד

אבל גם חמותי שגרה ברובע לא חיה בשקט ובנעימים, וכמויות התירים וכל עמך בית ישראל שעושים רעש איום ונורא ליד הבית שלה, לא מביאים אותה להתנהגות כזו, הפוך ממש!

אגב, האישה המשפריצה עזבה את הדירה שלה מזמן, כנראה שגם עליה התלוננו

וגם בעית גניבות חפצים ידועות לי, גם אחת ששלוחת כלבים כדי להפריע, אבל שתדעו באמת , שתמיד כשאיימתי על משטרה כולם התקפלו ונכנסו לבתים

אני גם משתדלת מאוד לא להגיע לפסים לא נעימים, בכל אופן אני מגיעה לשם הרבה ואין לי ענין לפתח יחסים עוינים עם התושבים, רק שיבינו שאנחנו לא נגדם, אנחנו משתדלים להתחשב, ומבקשים לקבל התחשבות

זה המקום באמת להזכיר לכל הצלמות לקחת אחריות מלאה על השקט והניקיון

לפעמים אני אוספת בעצמי לכלוכים או תויות שאנשים שכחו, וזה באמת כבר חילול השם.

לתשומת לבנו…

• שורי סגל

צילום ומולטימדיה
    חברה
    07/10/2021 ב10:05 pm

מרגיז!!!!!

תופעה מוכרת!

גיסתי גם צילמה שם פעם ולרגע היא הניחה תתיק עם ההעדשות שלה למעלה במדרגות והיה שם עוד תיק עם כל הביגוד של המשפחה והיא ירדה לצלם אחרי חמש דקות הם עולות בחזרה ולא היה זכר לדברים. הם ידעו בדיוק מי גנבה להם את זה והם עלו אליה והיא הכחישה

שבוע אחרי זה היא הגיעה ביחד עם צוות היה להם מצלמה נסתרת איימו עליה שהם יביאו משטרה אם היא לא תוציא את הדברים בקיצור סיפור שלם היא הכניסה אותם לבית והיא הייתה בשוק ממה שהיא ראתה שם מסתבר שהיא לא גנבה רק להם את הדברים היה לה שם חדר מפוצץ באביזרים עדשות ועוד יקרי ערך

אז תשמרו גם על הדברים שלכן ולא רק על הרעש.

• שילת ועקנין

גרפיקה
    חברה
    07/10/2021 ב10:12 pm

זה תופעה מוכרת מאוד..

כולם מכירים אותה…

וכולם מדברים על אותה אחת…

• חני סגל

חברה
    חברה
    08/10/2021 ב4:13 am

מעניין שאתם מדברות על אחת שגונבת,

הייתי שם פעם אחת בצילומים,

ודווקא זוכרת שאיבדתי את התיק של המצלמה, חזרתי אחרי חצי שעה וזה היה במקום!

עכשיו אני מבינה את גודל הנס…!

מצטרפות למזהירות לשמור על ניקיון ושקט!

ולא רק בימין משה, בכל מקום ציבורי אחר.

התפקיד לשלנו לדאוג שיהיה קידוש ד’ כשרואים חרדים.

• רות

גרפיקה
    חברה
    10/10/2021 ב6:43 pm

דווקא אני לא מכירה(כנראה אני לא הרבה מדי שם……)

תודה שהעלת הנושא

שנדע להיזהר להבא

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן