יום צילומים מפתיע….

קדם Forums צילום ומולטימדיה יום צילומים מפתיע….

• יום צילומים מפתיע….

פורסם ע"י הודיה אולמן צלמת מקצועית מנהלת קהילה בקדם צילום ומולטימדיה on 30/05/2021 ב8:09 pm

היי לכולן ,

אני רוצה לשתף אתכן ביום צילומים מאתגר שהיה לי, ואשמח לקבל משוב, תגובות, וגם ייעוץ בענין התשלום.

הפרטים מטושטשים, שמא…..

קבעתי עם משהי יום צילומים ל- 3 ילדים ממשפחה אחת, בנוסף היא בקשה לצרף עוד 2 ילדים שקשורים למשפחה, קבענו מחיר שהתאים לה וכמובן גם לי.

בפועל כשנפגשנו גיליתי משפחה ע-נ-ק-י-ת- שהגיע לאירוע, מה שהתברר כחוסר הבנה וידיעה בסיסי, , היו שם 3 זוגות עם 2/3 ילדים כל אחד, פלוס זוג דודים עם 4 בנות בוגרות.

לא הספקתי אפילו להיות בשוק ולדבר איתה על הענין, פשוט התחלתי לצלם ותוך כדי לאחוז ראש את מי כבר צילמתי וכמה, ומה חסר לי בשביל האלבום, ובסוף— אחרי שעתים וחצי!! של צילומים מתישים, סיימנו.

עכשיו נשארתי עם הררי תמונות, 4 אלבומים לערוך (שתיים כבר סיימתי, למי שדאגה..) והרגשה קצת לא נעימה,

הרי מחיר של יום צילומים למשפחה ענפה כ”כ , לא דומה לצילום של 5 ילדים משתי משפחות שונות, כמובן כולל ההורים.

אני לא מרגישה צורך לדבר איתה על זה כי היא בסך הכל אנחנו זורמות מצוין והיא נחמדה, ואין לה בעיה גם לשלם, השאלה אם כן כדאי לדבר איתה ולהוסיף מחיר, ( אם כן כמה?) או שלנסות לקחת מכל מיני קצוות , לדוגמא: לתמחר אלבומים גבוה יותר, או על הוספת תמונות וכו’

תודה שהקשבתן (:

מחכה לתגובה..

EMELY SAAR הגיבה לפני 2 שנים, 11 חודשים 5 חברות · 6 תגובות
  • 6 תגובות
  • אביגיל שפירא

צילום ומולטימדיה
    חברה
    31/05/2021 ב12:33 am

מזתומרת?

ברוררר שאת צריכה לקחת לה עוד!!!!

זה ממש לא הגיוני

אולי את לא אמורה לקחת לה כפול על כל משפחה

תגיעו לפשרה של משו שהוא זול בשבילה אבל שאת לא תרגישי מנוצלת

בהצלחה….

• malka lichtnshteyn

כללי
    חברה
    31/05/2021 ב9:48 am

לדעתי מאוד כדאי שתגידי לה פתוח שלא כך הבנת כשדברת על המחיר ומה ההבדל אולי הכי טוב שהיא תגיד כמה היא מוסיפה (לפעמים זה יותר ממה שאנחנו היינו מבקשים)ולא להוסיף על דברים אחרים . האמת הכי טובה תמיד

• אסתי סופר – צלמת מקצועית

צילום ומולטימדיה
    חברה
    31/05/2021 ב11:45 pm

אין ספק שאין לכך שום הצדקה…

יש בזה גם מימד שזה עלול להיתפס כניצול, אוי ואבי אם אותה אחת תתחיל לשלוח אליך משפחות ענקיות על בסיס זה שאת מתחשבת ומסכימה!

אולי את יכולה לתמחר לה לפי שעה, היות והיו מספר אנשים הרבה יותר גבוה משחלמת, והצילום לקח הרבה יותר זמן

בהצלחה

• הודיה אולמן צלמת מקצועית

צילום ומולטימדיה
    מובילה
    02/06/2021 ב8:35 am
    מנהלת קהילה בקדם

תודה לכולן על ההשתתפות ועל התגובות (:

אשתף בהמשך מה יצא בסוף…

• הודיה אולמן צלמת מקצועית

צילום ומולטימדיה
    מובילה
    10/06/2021 ב3:35 pm
    מנהלת קהילה בקדם

אמרתי שאשתף מה היה בסוף.. אז ככה—

יום אחד (!) הלקוחה פשוט מעצמה הודיעה לי שהיה נראה לה שאולי לא תמחרנו נכון את הצילום והיא רוצה להוסיף, רק שאגיד כמה…

לכו תדעו , אולי היא חברה בפורום הזה??

• EMELY SAAR

אומנות ועיצוב
    חברה
    11/06/2021 ב1:12 am

העיקר שתקבלי את המגיע לך

ולפחות לימדת אותנו לרדת לעומק הפרטים

ולוודא שמה שמובן לי

מובן גם ללקוח שלי…

בהצלחה לכולנו!

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן