צילומים באירוע

קדם Forums צילום ומולטימדיה צילומים באירוע

• צילומים באירוע

פורסם ע"י מוריה נפתלי  צילום ומולטימדיה on 21/06/2021 ב11:49 pm

בבקשה לא ענו לי עדיין אז ניסיתי את זה כדיון חדש חייבת תשובה או אפילו סרטון הדרכה

שלום אני צלמת ומעצבת גרפית יש לי שני שאלות:

1. השבוע יש לי צילומים באירוע אני מתלבטת אם לקחת איתי שני פלאשים גדולים

או שאני יכולה להסתדר עם הפלאש החיצוני שעל המצלמה שלי (יש לי קנון 75D)

בעבר עשיתי כבר אירועים אבל בתקופת הקורונה שלא היה כל כך תאורה באולם כי זה לא היו באמת אולמות אלא בתי כנסת בתים וכו’ אז שם היה לי קצת קשה עם פלאש חיצוני על המצלמה לעומת אולם אמיתי שנראה לי שיש שם תאורות די טובות של האולם עצמו זה מה שזכור לי מתקופת לפני הקורונה שצלימתי ברית באולם

2. ועוד דבר באירוע הנ”ל יש לי צילום פול מון זה שמציירים עלך הילדות ואז מחשיכים את האולם ורואים את הציורים בחושך ,איך אני אמורה לצלם במצב שכזה שכל האולם אמור להיות חשוך?

תודה לכל המסייעות ולאתר המבורך הזה

מוריה נפתלי הגיבה לפני 2 שנים, 10 חודשים 3 חברות · 3 תגובות
  • 3 תגובות
  • רחלי גולדשטוף

מיתוג שיווק ופרסום
    חברה
    23/06/2021 ב9:36 am

אם יש לך פלאשים – ברור שתביאי אותם

פלאש חיצוני לא נותן תוצאה מושלמת אף פעם

למרות שהוא טוב למקרים שאין ברירה

• הדסה שרבאני – צלמת מקצועית ומעצבת אלבומים

צילום ומולטימדיה
    חברה
    24/06/2021 ב7:45 am

אני מצלמת המון באירועים כמו בת מצוות, אירוסין בנשים, בר מצוות בנשים ומסתדרת יופי עם פלאש חיצוני שמרכיבה על המצלמה. אני מציינת שבאירועים חשוכים אין לי מטרה להאיר מאד כי אם בעלי השמחה החליטו שכך תהיה התאורה באירוע שלהם לא מצופה ממך להאיר עם המון פלאשים חזקים, אלא להאיר ברמה שיראו טוב אבל עדיין באלבום יהיה מורגש התאורה שהייתה.

מצרפת תמונה שתביני- בריקודים החשיכו את האולם לגמרי, אז היה לי פלאש אבל לא הארתי לגמרי כדי שגם באלבום יראו את התאורה היפה והחשוכה הזו עם הסגול ושאר הצבעים.

ישנם אירועים שלא מיופי האולם חשוך אלא מחוסר תאורות בלית ברירה, את רואה שאין שום פוזה באולם שהוא ככה חשוך אז כן אני מאירה טוב.

מקווה שהועלתי.

כמובן שאין להוריד, להעביר ולמסור דשים!!!!

• מוריה נפתלי

צילום ומולטימדיה
    חברה
    24/06/2021 ב11:01 am

תודה רבה הדסה

עזרת לי מאוד

האמת שראיתי את זה היום בבוקר ואתמול היה האירוע

כשהגעתי היה עוד אור יום אבל בגלל שזה על הים הם לא פתחו אורות אלא פתחו חלונות שיראו את השמש והשקיעה והיה לי קשה ביותר אני מדגישה למרות האור יום עוד שניה בכיתי

אח”כ בקשתי מהם לפתוח אורות והיה להם אולי 20 עיגולים הקטנים ששמים מתחת למטבחים וכאלה מכירה חחח

אמרתי לה את צוחקת עליי זה התאורה היחידה לא עוד מעט יהיה עוד אורות כחולים אמרתי לה לא זה יעזור לי וממש לא ידעתי מה לעשות והפלאשים שלי הם פלאשים של סטודיו וזה עם חוטים וכאלה כבר התלבטתי אולי בעלי יביא לי אותם אבל בסוף זה היה מצחיק כי ככל שהיה יותר חשוך התאורה שבאולם היתה יותר טובה כמובן לא מושלמת באמת אירוע ראשון שלי שהתאורה זוועה היתה שם אחת האורחות גם צלמת ואפילו היא לא בצליחה לצלם היא אמרה שאין תאורה בכלל

לא משנה אבל בסוף הסתדרתי תודה רבה על ההמלצות שלך מאוד ברור ויפה

אשמח שתשלחי לי את התמונה למייל כי יש לי חסימה [email protected]

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן