עוד בנושא בחירת מקצוע – הגיגים אסטרולוגיים

קדם Forums טיפול ואימון עוד בנושא בחירת מקצוע – הגיגים אסטרולוגיים

• עוד בנושא בחירת מקצוע – הגיגים אסטרולוגיים

פורסם ע"י שיינדי אייזנבך  טיפול on 20/02/2022 ב8:22 am

בעקבות כמה ששאלו על התאמת מקצוע, אני משתפת פוסט ששלחתי השבוע לרשימת התפוצה שלי בעניין:

התקופה הזו עמוסה עמוסה בהתאמות מקצועיות.

כל נערה המכבדת את עצמה ורוצה לדעת שהיא עושה בחירה מושכלת,

מביאה את שעת הלידה שלה, ועל הדרך עוד כמה חברות.

ומעניין, שכנראה ‘הזמן גרמא’, וגם נשים רבות מחשבות מסלול חדש עכשיו,

ורוצות לדעת מה עוד הן יכולות לעשות בחיי המקצוע שלהן.

חשבת פעם על זה,

שאם את גרפיקאית, את לפעמים אומרת לעצמך: הייתי רוצה לקחת איזה קורס להעצמה אישית.

ואם את מטפלת רגשית, את מידי פעם נתקפת בחשק ללמוד איזה קורס אומנות בצד.

ואם את מדריכה לאומנות שיקומית, מתחשק לך מידי פעם ללמוד גם משהו מתחום הספורט או האפייה, לדוגמה.

מרגישה את זה?

חשבת פעם על כך?

מה זה, התופעה הזאת, של לרצות מה שאנחנו לא?

עוד לא פגשתי אשה שלא מספרת לי על איזה חלום כמוס, שפעם, כשיהיה לה זמן, וכסף, ומקום פנוי במוח

בטוח שתיקח קורס ל – CBT / קאוצ’ינג / ציור / קלפים טיפוליים / או סריגה

הסיבה פשוטה מאד:

לכל אדם יש הרבה כוחות נפש, וייעוד נרחב מאד. כל עוד, האדם לא ‘ניצל’ את כל מאגרי הכוחות שלו, היכולות, הכישרונות, החוזקות, והייעודים, הוא מרגיש חסר. מרגיש עדיין לא מסופק.

זכרי את המשפט הבא: “פוטנציאל מהווה צורך” והצורך מנקר בתוכנו.

מורגש לנו כמו רעב מתמיד למשהו לא מוגדר שעדיין לא השגנו. במטרה שנחפש, נתרחב, ונגיע לאותו מימוש שיספק אותנו.

בכל אבחון תעסוקתי, אני מחפשת את אותו ייעוד. אותו תחום, שדורש סיפוק, ניצול, עיבוד. ומחפשת כיצד לשלב אותו בעבודה היומיומית, ואם לא, אז לפחות בתחביב.

אני משתדלת ליידע את המאובחנת לגבי מגוון כוחות הנפש שלה, אפילו אלה שלא ישרתו אותה למקצוע הישיר שלה, כדי שתדע לנצל את זה, ללמוד את זה, לעסוק בזה כתחביב, כמשהו לזמני פנאי או להתמקצע בזה לאט לאט לשנים מאוחרות יותר.

המידע הזה שהמאובחנת מקבלת, נראה לה לפעמים כסתם עצה חביבה ונחמדה. אבל ברבות השנים היא פתאום שמה לב, שבדיוק זה מה שהיא עושה. או רוצה לעשות. או צריכה לעשות.

רק לאחר שנים היא מבינה את הפאזל ורואה איך הכל משרת ייעוד אחד של האדם.

באבחון של נערות, הדבר הזה מהווה לפעמים ‘כאילו’ מכשול. כי האסטרולוגית לא ‘תלהק’ אותה למקצוע מתוך הרשימה, אלא תתאים לה את המקצוע שלה גם כשזה לא נמצא ברשימה של הסמינר.

לכן קורה לפעמים, שהבחורה הנחמדת תצא עם ‘מקצוע לשנים הקרובות’ ועוד ‘מקצוע לחיים’. המקצוע לשנים הקרובות, יהיה מתוך הרשימה של הסמינר, ובהתאמה לבחורות צעירות, שהצורך במסגרת שמורה חיוני לא פחות מהצורך במקצוע מתאים.

והמקצוע לחיים, יכנס לחייה בשלב מאוחר יותר, בזמן מתאים.

אז אם עוד לא בדקת את מלוא הפוטנציאל שלך, כדאי לך לעשות את זה בהקדם. זה יעשה לך סדר בראש, ויסדר לך כמה מגירות לא פתורות במוח.

שיינדי אייזנבך  הגיבה לפני 2 שנים, 2 חודשים 1 חברה · 0 תגובות
  • 0 תגובות

עוד לא נכתבו תגובות לדיון זה.

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן