מונה חשמל

• פורסם ע"י תמר !  אופנה יופי וטיפוח on 07/09/2022 ב11:45 am

בדירה ישנה יש לי מונה חשמל בתוך הדירה על קיר שאני רוצה להרוס אותו

רציתי לשאול אם יצא למישהי לעשות כזה דבר כי אני מבינה שצריך אישור מחברת חשמל

ואם כן האם ניתן להוציא את זה החוצה למקום שלא מקורה (האופציות האחרות זה או להרחיק אותו עד לחדר מדרגות שזה רחוק כי יש מרפסת מפרידה או להעביר לקיר ממול במרחק שמונים ס”מ אבל נשאר בתוך הדירה)

והאם יודעות כמה צריך להשאיר לו מקום ואיך מגישים את זה לחברת חשמל

(אני מזיזה גם את לוח החשמל שנמצא לידו אבל זה אני מבינה שיותר פשוט כי אני מבינה שבדירה ישנה אני ממילא כנראה צריכה להחליף לתלת פאזי אם למישהי יש עוד מידע להוסיף לי על זה אני אשמח)

אני יודעת שזה לא אופציה מלכתחילה להזיז גם מונה ולוח חשמל אבל זה פשוט מציל את התכנון של הדירה

ברכי רוז הגיבה לפני 1 שנה, 8 חודשים 3 חברות · 4 תגובות
  • 4 תגובות
  • מירי ורשנר בית בסטייל שלכם

אדריכלות ועיצוב פנים
    חברה
    08/09/2022 ב10:20 am

אני כבר הוזזתי את לוח החשמל בדירה לקיר אחר

לא ידוע לי שצריך שת חברת חשמל בשביל זה, הקבלן עשה לי את העבודה.

אבל אולי אם צריך תופס 4 אז כן צריך את חברת החשמל?

אגב לשם מחוץ לבית את לוח החשמל לא נראה לי בטיחותי.

• תמר !

אופנה יופי וטיפוח
    חברה
    08/09/2022 ב10:37 am

בררתי את זה

לא הלוח צריך אישור של חברת חשמל

והתכוונתי את המונה חשמל שצריך אישור מחברת חשמל אם רוצים להזיז אותו \להגדיל את האמפר שלו

(זה דירה ישנה והמונה חשמל בתוך הבית)

• ברכי רוז

אדריכלות ועיצוב פנים
    חברה
    13/09/2022 ב12:16 pm

מעניין שיש מונה בתוך דירה, חברת חשמל לא נותנת לזה לקרות כי הם צריכים תמיד גישה. מדובר בדירה חוקית?

בכל מקרה, אין שום אפשרות לגעת לבד בציוד של חברת חשמל. תפתחו באתר שלהם בקשה להעתקת מונה והם כבר ידריכו אתכם מה לעשות. (יכול להיות שתצטרכו יועץ חשמל)

• ברכי רוז

אדריכלות ועיצוב פנים
      חברה
      13/09/2022 ב12:59 pm

שמתי לב שלא עניתי על כל השאלות, אז ככה: את צריכה לפתוח בקשה להגדלת חיבור והעתקת מונה. יחזור אליך מתכנן מחח”י שיסביר לך מה לעשות.

אפשר לשים מונה באזור לא מקורה- ואפילו עדיף, כי זה פולט קרינה, אז עדיף שלא יהיה קרוב לאזור שמסתובבים בו הרבה. חברת חשמל מעדיפה לשים אותם באזור הגבול מגרש (לא צריך בתוך הקו בנין)

כמה להשאיר- זה תלוי בגודל המונה שתזמיני. גם על זה חברת חשמל יענו לך.

תהליכים כאלה מבצעים בדרך כלל בעזרת יועץ חשמל, אבל אם יש לך כח אומץ- אפשר להתמודד עם זה לבד…

בהצלחה!!!!

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן