בנות , בבקשה להפסיק עם הפרסומים בתוך הפורום!

קדם Forums עצמאיות ראשי שיווק ופרסום בנות , בבקשה להפסיק עם הפרסומים בתוך הפורום!

• בנות , בבקשה להפסיק עם הפרסומים בתוך הפורום!

פורסם ע"י טליה שוורץ  מנהלת קדם on 15/05/2023 ב11:55 am

בנות אני ממש מבקשת להפסיק עם פרסומים בתוך הפורומים. זה לא לוח מודעות וכל אחת שנרשמת לקדם מתחייבת שלא לעלות דיונים פרסומיים, מכירות מוצרים, איסוף לידים ושאר דברים דומים…

מי שהפרסום חשוב לה יש אפשרויות פרסום מסודרות ולא יקרות – אפשר לדבר עם התמיכה [email protected]

ואני לא כותבת את ההודעה הזו כדי שיקנו פרסום אלא לטובת הבנות פה בקהילה . זה מפריע לבנות אחרות ומוריד את הרמה. בבקשה מכולן לשמור על הפורומים נקיים מפרסומים 🌹

מיכל כהן הגיבה לפני 5 חודשים, 2 שבועות 8 חברות · 10 תגובות
  • 10 תגובות
  • אושרת ישראלי ישראלי

יעוץ אימון והנחיה
    חברה
    15/05/2023 ב12:34 pm

סתם כך תדענה שזה מאד שווה לפרסם בקדם!

לאחרונה גיליתי שאם אני מחפשת מידע מסוים,אשת מקצוע,וכו

וזה כתוב בקדם

קדם מופיע ראשון!!!!!

• יעל שטיינמץ

מיתוג שיווק ופרסום
      חברה
      15/05/2023 ב8:22 pm

זה נכון שקדם יחסית מקודם 🙂

אבל זה תלוי גם בנתוני הגלישה שלך בגוגל

סתם מעניין זה מביא גם תוצאות מפרסומות?

או רק מדיונים?

• חני קוסטליץ

הייטק
    חברה
    16/05/2023 ב1:45 pm

היי טליה,

תוכלי בבקשה לפרט מה נחשב כפוסט לגיטימי ומה נחשב כפרסומת?

לדוגמה, אם אני מפרסמת סקר בפורום של הסקרים, ומישהי שואלת על תחום העבודה שלי, עד כמה אני יכולה לפרט?

ואם לא שאלו, אלא אני סתם מעלה קישור לסקר, ורוצה להסביר בכמה מילים מי אני ומה אני עושה, כדי למקד לסקר את בעלות העסקים הרלוונטיות?

האם קישור לתיק עבודות/אתר זה בסדר? ואם יש לי מבצע אטרקטיבי לקבוצה מסויימת לזמן מוגבל – אפשר לכתוב עליו?

ובשרשור של הצגה עצמית של עצמאיות חדשות בפורום, עד כמה אני יכולה לפרט?

תודה

• אהובי חשין- מאיירת דיגיטלית מקצועית

אומנות ועיצוב
    חברה
    16/05/2023 ב2:45 pm

מצטרפת לבקשה…

• טליה שוורץ

מנהלת קדם
    מנהלת
    16/05/2023 ב3:04 pm

@osh תודה על הפרגון 🌹

@YaelSh יש לנו נתונים מאוד חזקים ואנחנו מקבלים מגוגל מידי פעם מדליות על גלישה גבוהה מאוד , לא שאפשר לעשות משהו עם המדליות אבל סתם משמח 🙂 גם מה שיפה שהגלישה מאוד ממוקדת למי שהקהל שלה נשי חרדי.

אם את רוצה מספרים והמלצות ממפרסמים , אפשר לבקש מהתמיכה [email protected] ישלחו לך מייל מסודר וברור.

@chani-k . סקרים אפשר לפרסם בקהילת הסקרים (ורק שם) – אם שואלים שאלות מותר לך לענות כל דבר זה בסדר.

אם שואלים – בכללי אם דיון מתפתח ומישהי רוצה לדעת על העסק שלך זה בסדר גמור לענות לה- זה חלק מהמטרה של הפורום וחלק מהתועלת של מי שפעילה ועונה לשאלות שהיא זוכה ללקוחות והרבה נשים כבר מצאו לקוחות וקשרו קשרים דרך דיונים ותגובות “שבשגרה”.

ברטרים – בשמחה. בפורום שיתופי פעולה שבעצמאיות. רק צריך להיות הוגנת שם ולא לעשות לשם הפרסום (ונא לסמוך על האינטילגנציה פה של הצוות). לדוג’ אני בעלת רשימת תפוצה לאמהות בגודל של 2000 נשים מחפשת עוד בעלות רשימות תפוצה בתחום כדי לעשות פרסום הדדי או כנס דיגיטלי וכו’.

בשרשור של הצגה עצמית – מותר לשים קישור לתיק עבודות ואתר ולהציג את העסק, רק לטובת הכותבת לא לכתוב מגילה כי לא יקראו את זה…

מבצעים או כל דבר מכירתי /איסוף לידים – אסור

הצעה בתשלום סמלי -חובה לציין מהו התשלום הסמלי, כבר היו פה התנהגויות לא הוגנות בכלל בסגנון “אתר במחיר סמלי” וכשנשים פנו אמרו שהמחיר הוא 4000 שח לאתר תדמית, בכלל לא סמלי.

מעל הכל – אנחנו קהילה של נשים חרדיות, אנחנו סומכות על היושר והיראת שמיים של כולן, מקווה שנשים ישתמשו במה שהותר ולא בכל מיני טריקים לא יפים… סך הכל כל הפורום והאפשרויות חינמיות פה והבקשה היחידה היא לשמור על על המקום
    1. מקצועי (כמו פוליטיקה ואיך מורידים כתם של קטשופ.. למרות שזה נצרך לפעמים, נתגבר 🙂
    2. נקי מפרסומים

וסתם כהערה – פרסומות מסודרות מתקבלות גם בצורה יותר נעימה לקהל כשלא מרגישים שדחפו להם

טיפ ששוה כסף 💰 – בגלל מה שכתבה אושרת, שווה להשקיע בפרופיל בקדם שהוא חינמי לגמרי – שיהיה שם המלצות + לוגו + פירוט עלייך כי זה ממש כמו אתר אישי קטן ובאמת עולה גבוה בתוצאות של גוגל (כנראה יותר מהאתר האישי של רוב הבנות בגלל הגלישה הגבוהה)

• נעמי בוקרה

גרפיקה
      חברה
      16/05/2023 ב3:35 pm

טליה אין עליך:)

כבר היתה הברית?

שד’ יתן לך עוד מלא כח להמשיך להיות פה בשביל כולן….

• טליה שוורץ

מנהלת קדם
        מנהלת
        24/05/2023 ב12:37 pm

אמן תודה צדיקה. כן, קוראים לו שמעון 🙂
        (נולד בל”ג בעומר🔥 )

• מיכל פישמן

מיתוג שיווק ופרסום
    חברה
    12/07/2023 ב8:21 pm

שיתוף של תוצרים

איפה הגדר שזה הופך לפרסום?

• טליה שוורץ

מנהלת קדם
      מנהלת
      12/07/2023 ב9:16 pm

שלום מיכל,

אם אני עורכת וידאו ואני משתפת בקהילת עורכות וידאו – ברור שזה שיתוף
      (כי זה לא הקהל שאני מוכרת לו, אלא קולגות)

כנל צלמת בקהילת צלמות הסטילס, וכנל אדריכלית בקהילת אדריכליות…

אבל

עורכת וידאו בקהילת העצמאיות… זה יותר מתקבל כפרסום…

נשמע הגיוני?

• מיכל כהן

מיתוג שיווק ופרסום
    חברה
    15/11/2023 ב1:53 pm

שלום טליה צודקת ומתנצלת,

השיתוף היה ממש לא מתוך כוונה כזו.

תודה על הערה, אדע להבא.

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן