זריקות אוזמפיק – להרזיה

קדם Forums אורח חיים בריא זריקות אוזמפיק – להרזיה

• מלי שארף

בריאות תזונה והתעמלות
    חברה
    09/09/2022 ב2:05 am

אני מכירה 4 נשים בסביבתי הקרובה שקיבלו ומקבלות את הזריקות הנל. הן יורדות במשקל מאוד יפה.

מתוך ניסיון ארוך עם נשים שמנסות לרדת במשקל עם מגוון של סיבות, ביניהן גם הורמונליות ואפילו עקב סרטן וכד’

היחס שלי לזריקות הוא כאל “נשק יום הדין” למי שמיואשת ולא מעונינת לעשות עם עצמה עבודה עמוקה ויסודית.

עוד לא מספיק חקרתי את תופעות הלוואי של הזריקות (זה בתהליך) אבל עוד לא פגשתי חומר כימי שנכנס לגוף בעוצמה כזו והגוף לא משלם עליו מחיר כלשהוא. לדוגמא אחת התרופות הקודמות שמדכאות תאבון שהיתה פופלרית מאוד התבררה לאחר תקופה כמשאירה עקבות זעירים של חומר בכליות ובעיות בשתן. אז נכון שבסופו של דבר לפעמים הגוף משלם מחיר כבד יותר על השמנה מאשר על בעיות קלות בתפקוד שגם אותן אפשר לסדר על ידי תרופות אחרות, אבל ברוב המקרים התשלום על תופעות הלוואי של הדרך הקצרה גבוה הרבה יותר והוא מגיע בגיל מבוגר יותר ואז הבעיות כבר ממש רציניות וכמעט אין מה לעשות.

ודאי שהכי טוב להבין מה בעצם קורה לנו בגוף שהוא מפסיק לפרק סוכר כמו שצריך?

כי חוץ ממחלות מולדות שהן יותר מורכבות, גוף שנולד עם יכולת תקינה מסוימת לא אמור לאבד אותה. והגוף נוצר בדרך כלל עם יכולת תקינה לפרק סוכרים, עם מנגנון שובע תקין ועם מערכת הורמונלית תקינה פחות או יותר. אז השאלה היא מה השתבש ואיך אפשר לתקן את זה?

התשובה מורכבת מפתרון ספציפי לבעיה אבל תמיד ובוודאות עוברת דרך תזונה (לא דיאטה. פשוט הזנה מותאמת. אני נגד להיות רעבים) ופעילות גופנית מותאמת.

מיותר לציין שגם 4 הנשים הנ”ל שואלות אותי תמיד מה לעשות עם השומן אבל גם את הפתרון הפשוט והזמין שנתתי להן הן מעולם לא ניסו, הרבה יותר קל לקחת זריקות מאשר ליצור שינוי בהרגלים. הדרך הקצרה אבל הארוכה.

Page 2 of 2

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן