יישור שיניים באמצעות פלטות שקופות

קדם Forums אורח חיים בריא יישור שיניים באמצעות פלטות שקופות

• מלי שארף

בריאות תזונה והתעמלות
    חברה
    21/01/2024 ב9:03 pm

אני עושה את זה עכשיו אצל מישהי מוצלחת מאוד.

זה דורש הרבה משמעת עצמית (את צריכה להרכיב אותם 22 שעות ביממה ולצחצח שיניים אחרי האוכל גם במשך היום. כאילו יש לך שעתיים ביממה לאכול- כמובן שמפצלים את זה למתי שנח אבל בכל זאת…) את צריכה ללבוש את זה כל הזמן. אבל זה הרבה יותר נח מקוביות והרבה יותר אסתתי.

השאלה היא מה חשוב לך וכמה את מוכנה להשקיע עלזה. אני נגיד לא רציתי בגילי המופלג (יחסית) להסתובב עם קוביות וגם לא רציתי לעקור שיניים- 3 מקומות אמרו לי שאני צריכה לעקור 4 שיניים ולא הייתי מסוגלת.

הגעתי אליה והיא אמרה לי שהיא יכולה בלי לעקור, היא גם משייפת ועושה לשיניים טיפולי אסתתיקה נוספים. אני אצלה רק חצי מהזמן וכבר השיניים שלי נראות מדהים. ללא השוואה.

מבחינתי גם אם אני עוצרת עכשיו היה שווה…. אבל כמובן אני ממשיכה עד הסוף בעז”ה לשיניים המושלמות!

הגעתי אליה בעקבות טיפול שיניים מורכב שהיא עשתה לי- היא גם רופאת שיניים- אח”כ המשכתי איתה ליישור.

אני מרוצה מאוד גם מהטיפול- לראשונה בחיי…..

היה לי שווה לשלם את המחיר היקר של הכסף, ואת המחיר של משמעת עצמית.

אבל זה מאוד אינדיווידואלי.

• Malka K

הייטק
    חברה
    22/01/2024 ב4:52 pm

הי,

אצל מי עשית? איזה עיר?

תודה

• רחלי מ

הוראה רכזות וחינוך
    חברה
    22/01/2024 ב7:56 pm

אשמח גם לדעת

• שיפי

אדריכלות ועיצוב פנים
    חברה
    22/01/2024 ב8:13 pm

אני גם עושה פלטות שקופות.

הרבה יותר נוח ואיסטטתי, וטיפול גם יותר מהיר…

אבל מלאא משמעת עצמית…. (עושה גם דיאטה רצינית, כי כל פעם שרוצים להכניס משהוא לפה צריך להוציא את הפלטה, לשטוף וכו…)

אני בדקתי בהרבה מקומות הצעות מחיר וצפי טיפול, עד שהגעתי לרופא שלי. (לרוב המחיר של זה כפול שניים מקוביות רגילות- ואני הייתי צריכה לסובב קצת שן אחת כהשלמת טיפול שהתחלתי שנים קודם אצל קוריאל- כך שחפשתי מקום שהמחיר הוא לא מופקע לכזה דבר קטן…)

מצאתי רופא במרום נווה-רמת גן. שהוא מתמחה רק!! בפלטות שקופות, אין שם קוביות כלל.

ואני מאד!! מרוצה. רמת שרות שלא הכרתי. זמינות תורים. ומקצועיות מדהימה.

זה רופא שרק לאחרונה הגיע לרמת גן. (יש לו עוד סניף ברעננה)

• אסתר בורובסקי

סיעוד
      חברה
      23/01/2024 ב5:48 pm

אפשר פרטים על הרופא?

הוא עושה גם טיפולי שיניים או רק יישור?

• שיפי

אדריכלות ועיצוב פנים
        חברה
        24/01/2024 ב1:16 pm

רק יישור שיניים- ורק בפלטות שקופות.

ז”א כמובן כולל שייפוף וסידור.

• מלי שארף

בריאות תזונה והתעמלות
    חברה
    23/01/2024 ב9:43 am

מרפאת בורוכוב במודיעין- ד”ר נטלי בורוכוב.

רופאת שיניים מעולה, משייפת, מסדרת, נותנת טיפול שלא ראיתי בשום מקום

089718971

• לאה ר

הייטק
    חברה
    24/01/2024 ב8:35 am

מה הטווח של המחיר על כזה טיפול?

צריך לצחצח את השיניים אחרי כל פעם שאוכלים, או שמספיק לשטוף את הפה?

תודה!

• מלי שארף

בריאות תזונה והתעמלות
      חברה
      24/01/2024 ב10:55 am

עדיף לצחצח

תלוי מה אכלת

לא יודעת לתת לך טווח כי עשיתי עוד טיפולים אז קצת עשו לי מחיר

אבל זה יקר הרבה יותר מקוביות רגילות

פשוט תתקשרי לשאול

• שיפי

אדריכלות ועיצוב פנים
      חברה
      24/01/2024 ב1:19 pm

הטווח הוא בין 10K ל20K+.

תלוי מה את עושה. (אני עשיתי משהוא ממש קטן אז בסוף יצאתי עם 8.5K. שזה המחיר מינימום אצל הרופא שעשיתי- אבל בהחלט קבלתי גם הצעות של 12K. ושל 16K.)

רוב המקומות זה כפול 2 מקוביות.

ואני אישית ממש לא מצחצחת שיניים כל פעם אחרי אוכל… אבל כל בוקר וערב מנקה יסודי את הפלטה….

• אסתר ל.

צילום ומולטימדיה
    חברה
    24/01/2024 ב2:10 pm

אני גם עושה את זה עכשיו
    ב”ה לקראת גמר הטיפול- מרוצה מאד
    מטפלת אצל ד”ר בלוך מירושלים (בכניסה לעיר) שעושה קשתיות בשיטה האמרקיאית המקורית– אינווזליין

שימו לב יש הרבה חיקויים…

אגב לענין מיקום הרופא זה מעקב אחת לכמה חודשים ככה שלא נורא להרחיק קצת בשביל רופא מומחה…

הצלחות לכולם

• ד. ק

אומנות ועיצוב
    חברה
    25/01/2024 ב9:15 am

מבחינת ראב זה פחות כואב מקוביות?

• מלי שארף

בריאות תזונה והתעמלות
      חברה
      25/01/2024 ב12:16 pm

אני לא יודעת כמה כואבות קוביות אז קשה לי לענות על זה, אבל ביומיים שלושה הראשונים של הפלטה הראשונה כאב מאוד מאוד- לקחתי משככי כאבים כל הזמן במיוחד בלילה. אח”כ זה הפסיק.

גם כשהורדתי אותן כדי לאכול לא יכולתי כמעט לאכול כי זה ממש כאב- שתיתי הרבה שייקים.

בהתחלה גם הפלטות שרטו לי קצת את החניכיים עד שלמדתי שאפשר קצת לשייף אותן, אח”כ כבר לא הייתי צריכה.

אחרי כמה ימי הסתגלות זה ממש בסדר.היום לפעמים אני שוכחת שיש לי – כמעט לא מרגישה את זה……

לפעמים היום הראשון עם פלטה חדשה עדיין כואב. מידי פעם לוקחת אקמול בלילה הראשון של פלטה חדשה.

שאלתי חברות עם קוביות רגילות והן אמרו לי שכאב להן מאוד- נשמע שהן סבלו הרבה יותר ממני גם מבחינת הקוביות וגם מבחינת הפצעים. ממה שזה נשמע קוביות כואבות מאוד ולא כ”כ מתרגלים אליהן.

גם נטלי שהמלצתי עליה עובדת בשיטה המקורית- אינוויזיליין- וכן, צריך להיזהר מחיקויים.

וגם הביקורת היא פעם בכמה זמן (כמה שבועות או כמה חודשים) אז לא נורא לי להרחיק עד מודיעין.

בטח שווה לי בשביל מקצועיות.

• שיפי

אדריכלות ועיצוב פנים
      חברה
      25/01/2024 ב6:18 pm

הרבה פחות כואב מקוביות.

יש את עניין השריטות בהתחלה, פעם אחת זה עשה לי פצע קטן… (שריטות יש גם בקוביות והרבה…)

יש את הכאב ביום יומיים הראשונים של כל פלטה חדשה, כי בעצם זה שינוי שמזיז את השן מהפלטה הקודמת.

וקשה להוריד אותה ביום יומיים הראשונים, ולפעמים גם אחרי שמורידים כואב לאכול… אבל לא משהוא נורא. אני אישית לא הייתי בכלל עם איזה שהוא כדור…

• מ.

חשבונאות ויעוץ מס
    חברה
    25/01/2024 ב12:31 pm

שמנה לב! האם התוצאה טובה באופן כל כך משמעותי לעומת יישור שיניים בקוביות??

אני עשיתי יישור שיניים רגיל עם קוביות (מרוצה מאד, אגב) לאחר שמסיימים הם נותנים פלטה שקופה ששמים על השיניים במשך תקופה בשעות השינה בלילה לשמירה על תוצאות הטיפול. וספציפית אצלי, לאחרונה (אחרי שכבר סיימתי את הטיפול לפני כמה שנים) הייתי צריכה לשים את הפלטה המדוברת במשך כל היום לתקופה של כמה שבועות וזה ממש כמו שאמרו פה: דיאטה טבעית מצוינת

אבל מלבד הפן האופטימי הזה של הדיאטה וכו’- זה לא כל כך נעים להיות עם זה. אני חושבת על מי שעושה יישור שיניים רק עם הפלטה במשך כל התקופה– איך אפשר? זה סוג של להיות מוגבלים, לא? (ואני לא מתכוונת רק לעובדה שאי אפשר לאכול כל הזמן…)

אז למי ששאלה, תחשבי גם על הכיוון הזה לפני שאת מתחילה לטפל

את צריכה הרבה יכולת התמדה כי מנסיוני זה פחות נעים מלהיות עם כמה קוביות על השיניים:)

• אסתר ל.

צילום ומולטימדיה
      חברה
      25/01/2024 ב12:46 pm

זה פלטות מיוחדות ושקופות מאד

ולא מפריעות לדיבור

לא כמו הפלטות שנותנים לשמירת מקום ללילה שאין אפשרות לדבר איתם נורמלי…

אגב זה שיטה מהירה יותר

ונחשבת לבריאה בהרבה

• Malka K

הייטק
        חברה
        28/01/2024 ב11:08 am

כמה זמן הטיפול?

הבנתי שקצר משמעותית מהקוביות?!

• שיפי

אדריכלות ועיצוב פנים
      חברה
      25/01/2024 ב6:21 pm

פלטות שונות לגמריי ממה שמביאים עם הקוביות.

• פרידה

הייטק
      חברה
      25/01/2024 ב8:33 pm

שלום ,

תוכלי לומר לי את המרפאה בה עשית את הגשר ?

וכן הם בכיוון של עקירות ? כי הבנתי שגם שיוף זה ממש לא בריא , זה מסיר את שכבת ההגנה של השן .

• חוה קרויזר

גרפיקה
    חברה
    28/01/2024 ב12:32 am

יש לכן מידע שזה מחזיק לשנים והשיניים לא זזות חזרה? שמעתי פעם משהו כזה ולכן שואלת.

אני צריכה לעשות לביתי פלטה בדחיפות, כשיש שן שצריך למשוך אותה מלמעלה מהחניכיים וצריך למתוח ולהגדיל את הלסת. הם נותנים לזה פתרון?

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן