רקדניות

קדם Forums הפקות במה ותוכן רקדניות

• ברכי חן

אומנות הבמה והפקות תוכן
    חברה
    24/05/2024 ב12:07 pm

את באה.

• נועה אברהם

אומנות הבמה והפקות תוכן
    חברה
    24/05/2024 ב12:10 pm

הלוואי. רק שאני לא יודעת אם אני אמורה לבוא לתאריך שכתבו שם או שהם אמורים לשלוח לי במיוחד

• ברכי חן

אומנות הבמה והפקות תוכן
      חברה
      24/05/2024 ב2:20 pm

יכול להיות שהם ישלחו לך איזו תגובה במייל אבל בעיקרון את צריכה לבוא ביום ובשעה שהם כתבו.

ובררתי את זה וכל הבנות שהן מתחת לגיל 24 צריכות לשלם על זה שהן מופיעות כי כאילו זה מפרסם אותן…

• לאה

חשבונאות ויעוץ מס
        חברה
        24/05/2024 ב3:32 pm

לפי מה שהם כותבים ומה שידוע לי, הם מסתכלים על זה בעצם כמו על חוג דרמה.. וטוענים שהם מלמדים דרמה וכו’ ולכן הם דורשים תשלום.

• אלישבע | הפקה.בימוי.ליהוק.

אומנות הבמה והפקות תוכן
    חברה
    25/05/2024 ב10:02 pm

ריגל הפקות גובים תשלום מכמה סיבות:

א. אין לימוד תאטרון יותר טוב מלעבוד שה על הופעה ברמת תיאטרון הכי גבוהה במגזר!

ב.דמי רצינות ,יש מלאא ימי חזרות ,בת ששילמה 2,500 שח לא תבריז מחזרות(שהן חובה ,לא משנה מה יש לך מבחנים וכו’…)

• RIVKY D

אומנות הבמה והפקות תוכן
    חברה
    25/05/2024 ב11:26 pm

את כל הפרטים המלאים הם מפרסמים בקבוצה תפוצה שלהם מי שמעונינת יכולה להתחבר וכך היא תדע לגבי תשלום וכו הם גם שולחים שם מדי פעם סרטונים על החזרות וכדו

• נועה אברהם

אומנות הבמה והפקות תוכן
    חברה
    26/05/2024 ב12:39 am

איך נרשמים לקבוצת התפוצה??

• רעות

אומנות הבמה והפקות תוכן
    חברה
    26/05/2024 ב8:25 am

אז למען הסדר הטוב אציין כמה דברים כאחת שהייתה שם:

אנגלית היא חובה ולא משנה אם את רקדנית, כל התקשורת מולם באנגלית ואפילו הכוראוגרפית תדבר באנגלית, אם לא תדעי את פשוט תעשי פדיחות לעצמך ותכנסי לבמה בזמן הלא נכון או תפספסי חזרה חשובה מחוסר הבנה.

מי שלא גרה באיזור בית שמש צריכה לקחת בחשבון שמדובר בנסיעות קשוחות לכל חזרה הכי קטנה שיכולה לארוך אפילו שעה (אני נסעתי שעה וחצי צד) צריך לדעת שבמידה ואת עדיין תלמידה את תפספסי לא מעט ימי לימודים גם בחזרות הגנרליות בארץ וגם בימי ההופעות וכמובן בטיסה לחו”ל.

אין שם מקום לאיחורים ותירוצים, הם שונאים חוסר רצינות..:)

וכן, מי שמתחת גיל 25 משלמת על זה כחוג לכל דבר, לא כולל הנסיעות שתשלמי וכרטיסים לחו”ל (אני שילמתי 750 דולר כרטיסים)

בהצלחה!

• אביטל ירום

אומנות הבמה והפקות תוכן
    חברה
    27/05/2024 ב4:04 pm

היי בקשר ללימודי מחול מקצועי אני לומדת בהללו ממליצה ממש הרמה הרוחנית שם ממש טובה והמורות מאוד מקצועיות

ובאמת כמו שאמרו אין היום מספיק הופעות לרקדניות… אז אם למשל יש לך תחום אחר שאת אוהבת שווה לך להשקיע בו

למרות שאני עדיין חושבת שריקוד זה כיף!!! אני למדתי כמה שנים אבל אני לא נראה לי ימשיך כי אין מספיק ביקוש…

זה באמת הרבה בשביל ההנאה

בהצלחה!!

Page 2 of 2

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן