רוצה לשתף אתכן בפרויקט דיגיטלי אדיר מסוגו במגזר החרדי שזכיתי להיות שותפה בו

קדם Forums Web Design וורדפרס ואלמנטור רוצה לשתף אתכן בפרויקט דיגיטלי אדיר מסוגו במגזר החרדי שזכיתי להיות שותפה בו

• רוצה לשתף אתכן בפרויקט דיגיטלי אדיר מסוגו במגזר החרדי שזכיתי להיות שותפה בו

פורסם ע"י נועה סבאן  מיתוג שיווק ופרסום on 05/03/2024 ב12:49 am

שלום חברות

כיף שיש לי את הבמה הזאת כדי לשתף

באתר אינדקס ייחודי מסוגו שנעשה ע”י גורמים שקשורים לעולם התעסוקה במגזר החרדי-

יש בו מלא מלא מידע על הרבה מקומות הכשרה במגזר החרדי, משהו שאין בשום מקום, יש בו גם אפשרות לקבלת החזרים על המון מסלולי הכשרה שמציעים מגוון מטורף של לימודים.

מכירה את זה שאת חולמת על הכשרה מקצועית מסויימת או על קורס מקצועי ומעשיר, את עוברת על הפרסומות, מתלהבת, אבל נעצרת בשורת המחיר? ואז את שואלת את עצמך אולי יש עוד מקומות שנותנים הכשרה זולה יותר והם טובים לא פחות?

בשביל זה הוקם האתר – כדי לגרום לתלמידים להשוות ולהיות מודעים לכל האופציות שיש בלימודים וגם ליצור קשר בקלות במיוחד עם מקומות ההכשרה. תנסו וזה עובד!!!

עוד דבר שווה- מי שלא יודעת, רק מעדכנת, יש להם עכשיו הגרלות על שובר זיכוי ללימודים,ועוד כל מיני מתנות שוות ממש למי שנרשם לאתר, אז בגלל שאתן קולגות יקרות שלי מגיע לכן לדעת את זה עוד לפני כולם…

ממליצה לכן להיכנס לשם. תכירו ארבע אמות חדשות:)

בקיצור מה אני מגלה, תיכנסו, תראו לבד:)

https://askula.co.il/

סטודיו פלאש הגיבה לפני 2 חודשים 2 חברות · 1 תגובה
  • 1 תגובה
  • סטודיו פלאש

גרפיקה
    חברה
    05/03/2024 ב9:39 am

נראה אתר מבטיח וגאוני

מעניין לשוטט בו

כל הכבוד!

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן