מכירה ביתית

קדם Forums עצמאיות ראשי שיח פתוח מכירה ביתית

• מכירה ביתית

פורסם ע"י שירי  כללי on 13/10/2021 ב2:46 pm

שלום לכולן , אני מעוניינת לקיים מכירה ביתית לתוספת הכנסה.. אשמח אם יש לכן רעיונות למכירות ביתיות כאלו שיכניסו רווח, ומעבר לכך אשמח ממש ממי שמבינה או יש לה ניסיון בזה איך זה הולך, מאיפה מתחילים.. למשל חשבתי על מכירה של חולצות לגברים או לילדים (מתמקדת בדגם אחד או שניים של מכופתרת לבנה שתמיד צריך במספר מידות), אבל איך מגיעים לסוכנים או ליבואנים ע”מ לקנות באופן מוזל? מציינת שאין לי אינטרנט.

אם יש עוד רעיונות וטיפים אשמח לשמוע….

תודה

אסתי הגיבה לפני 2 שנים, 6 חודשים 6 חברות · 11 תגובות
  • 11 תגובות
  • גיטי קוגל

צילום ומולטימדיה
    חברה
    13/10/2021 ב6:42 pm

חשוב שתבדקי קודם אם יש כבר באזור שלך מכירה או חנות שמוכרת את אותם מוצרים

וכן לבדוק ביקוש (לדוג’ אני רציתי למכור מוצר מסויים שחשבתי שיהיה לו ביקוש, אך בפרסום מקדים ששלחתי ובקשתי להזמין מראש התברר שכלל אין ביקוש למצור הספציפי הזה..)

לגבי סוכנים -אולי תבקשי ממוכרת שאת מכירה שתתווך ביניכם..

הרבה הצלחה!

• שירי

כללי
      חברה
      13/10/2021 ב10:54 pm

תודה על הנקודות למחשבה.

מבדיקה שטחית נראה שיש ביקוש,

ואני לא מכירה מוכרת שיכולה לתווך 🙁

• ליבי חסידה יעוץ מס אכפתי לעסקים

חשבונאות ויעוץ מס
    חברה
    13/10/2021 ב6:49 pm

בס”ד

יש מוצר שאת מחוברת אליו?

שתמיד רצית להשיג בקרבת מקום?

• שירי

כללי
      חברה
      13/10/2021 ב10:52 pm

כן, כפי שכתבתי חולצות גברים וילדים (מכופתרות).

חשבתי גם על דיסקים של סיפורי ילדים..

אני פתוחה לרעיונות נוספים, העדפה למכירה של פרטים גדולים עם רווח גדול, פחות פריטים קטנים שאז צריך למכור בכמויות ממש גדולות…

• אביבית אדריכלות עיצוב פנים והום סטיילינג מקצועי

אדריכלות ועיצוב פנים
    חברה
    19/10/2021 ב1:22 am

מה את אומרת על מכירה של מוצרי פוראוור? יצא לי לדבר עם כמה נשים שעושות את זה

ואומרות שיש להם רווח גדול והפלוס הגדול במכירה הזו שאין לך סיכון כמו בשאר המכירות שאת יכולה

להישאר עם סחורה במחירה של פוראוור תוך שנה את יכולה להחזיר את המוצרים רק שאת צריכה לבדוק

שמי שמצרפת אותך שתקבלי ממנה הדרכה טובה וקשובה לכל שאלה שלך

כי יש כאלו שלא נותנות הדרכה ולא כל שאלה שיש לך את יכולה לשאול היא רק מצרפת אותך וזה דבר משמעותי

בהצלחה

• שירי

כללי
      חברה
      20/10/2021 ב12:02 pm

כבר יש בקהילה 2 או 3 משווקות של פוראוור, כך שזה לא רלוונטי…

• גיטי קוגל

צילום ומולטימדיה
    חברה
    19/10/2021 ב10:11 pm

גם בפוראוור יש קבוצות שונות ויש קבוצות שנותנות קו טלפון לשאלות ושיתופים, הדרכות לקראת השקה של מוצרים חדשים וכד’

הרעיון של פוראוור זה שזה לא רק מכירה (הזמנת מוצרים, לשלוח לחברה מוצר פתוח שמישהי החזירה וכו’) אלא בעיקר <b style=”font-family: inherit; font-size: inherit;”>שיווק

תבדקי אם מתאים לך

ואגב, הכסף הגדול שלהם זה לא מהמכירות אלא מלצרף משווקות חדשות ופעילות מתחתיך

מכירה אחת שעבדה מדהים, והצליחה לצרף תוך זמן קצר כמה משווקות אבל אלו שתחתיה לא הצליחו לצרף עוד ולמעשה היא מרוויחה כיום (אחרי תקופה של 4 שנים!) רק מהמכירות של עצמה וזה לא משכורת חודשית אלא תוספת קטנה….

• שירי

כללי
    חברה
    20/10/2021 ב12:04 pm

אשמח אם מישהי מכירה / מבינה ויכולה להדריך אותי איך מגיעים לספקים של מוצרי אפיה, הכל בשקל ודיסקים וספרי ילדים

• ליבי חסידה יעוץ מס אכפתי לעסקים

חשבונאות ויעוץ מס
    חברה
    20/10/2021 ב1:17 pm

בס”ד

שירי שלום

לדעתי כדאי לך להתמקד בנושא מסוים

ולהיות מצוינת בו

בהצלחה

• חיה מריאנובסקי

חשבונאות ויעוץ מס
    חברה
    20/10/2021 ב1:54 pm
    מנהלת קהילה בקדם

מכיון שעלה פה רעיון של חברת שיווק רשתי

מרגישה צורך להאיר את עיניכם.

ישנם אנשים המחפשים הכנסה נוספת

ולא שמים לב בדרך לבחירה

אני מציבה פה שאלות (אני יודעת את התשובות ) השאלות יעזרו לכל אותן ששוקלות להצטרף לחברות שיווק רשתי

אגב לא הגיעה הזמן שנפתח את העיניים מול אותן חברות מפוקפקות? שמתמקדות בשיווק למגזר החרדי , כי אין מספיק ידע ????

לא מזמן יצאו כמה מחקרים של הונאות בנושא.

בואי נגיד שהחלטת להצטרף

שניה לפני, תשאלי, תבדקי את זה :

האם יש לך הוצאה קבועה שאת מתחיבת לרכוש מהם?

האם תנאי התגמול משתנים – כלומר יש לך תקרת זכוכית? יש חברות שאת יכולה להרויח עד גבול מסוים.

האם את יכולה כל שניה לקבל את ההכנסה שלך או שאת צריכה להגיע למינימום הכנסות כדי לשלם זאת?

האם בדקת על אישורים על המוצרים בעצמך או שאת מאמינה לכל מה שההיא שממש רוצה להרויח עליך את הכסף אומרת לך?

בדקת פס”ד על אותה חברה? על הבעלים של החברה? את בודקת טוב שאת לא הולכת לשלם למנכל שלהם עו”ד?

מה הם אותם הגדרות מדיוקות למונחים שהם משתמשים כמו הכנסה פאיסיבית וכו

(זה מה שעולה לי לראש כרגע)

מישה כתבה פה שהכסף הוא מלצרף אחרות – זוהי התנהלות של פרמידה, והאנשים בחברה בחיים לא יגידו את זה.

יכול להיות שראיתם כתבות בנושא – אז ככה יש כתבות ממומנות כלומר משלמים כסף בשביל שיסרקו את האירוע/העסק שלכם יפה לכולם.

אני יודעת שהמון לא יאהבו את זה, ממליצה לכן לבדוק פס”ד ומחקרים בנושא לפני שאתן מגיבות מחוסר ידע

ואני אסיים במשפט שאמר אחד העיתונאים בעולם: קשה להסביר למישהי משהו שהמשכורת שלו בנויה על סמך שלא יבין זאת.

הצלחות

• אסתי

אדמיניסטרציה
    חברה
    21/10/2021 ב11:36 am

ליבי הציעה להתמקד,

אם מדובר בפריפריה, לא תמיד רווחי להתמקד בגלל קהל היעד המצומצם, ומנגד קיים חסר בתחומים רבים.

במקרה כזה כן חכם להיות קשובים לצרכי התושבים ולתת מענה תואם.

כדאי לדייק מיתוג, שהלקוחות ידעו למה לצפות ומה ניתן למצוא בעסק.

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן