איזה תחום הכי מומלץ ללמוד בהנדסאים

קדם Forums הייטק לימודים איזה תחום הכי מומלץ ללמוד בהנדסאים

• איזה תחום הכי מומלץ ללמוד בהנדסאים

פורסם ע"י פנינה וייזר  יעוץ אימון והנחיה on 30/06/2021 ב8:52 pm

בתי עולה לי”ג ובעז”ה הולכת ללמוד הנדסאים. יש בסמינר 3 תתי התמחות, חוץ מהלימודים הרגילים: בינה מלאכותית, מערכות משובצות ופרונט אנד. הבנתי שמבחינת הקושי בינה מלאכותית הכי קשה, וככה בסד יורד.

אשמח לדעת מה הכי מומלץ ללמוד בשביל העבודה, כמובן רק עם סביבה חרדית

I am הגיבה לפני 2 שנים, 10 חודשים 4 חברות · 5 תגובות
  • 5 תגובות
  • I am

חברה
    חברה
    01/07/2021 ב2:48 am

באיזה סמינר מדובר?

יעזור לי מאד לדעת

תודה

• משתמש לא ידוע

חברה
    משתמש שנמחק
    04/07/2021 ב1:11 am

כמובן שלכל אחת התשובה תהיה שונה כי כל אחת נהנית מעבודה אחרת, אבל כיוון שבתך אינה יכולה לדעת עדין מה תאהב בעתיד אשתדל לתת קצת כיוון (בכל מקרה, אם יש לה מוטיבציה ורצון להתקדם- לא הייתי בוחרת מסלול עפ”י מידת הקושי שלו).

אפשר לומר בהכללה גסה את החלוקה הבאה, כל התחומים דורשים תכנות אך כל אחד לצורך אחר:

תחום הפרונט-אנד רחב ונפוץ מאוד. כמעט בכל חברה תמצאי תפקיד כזה. העיסוק הוא בד”כ בפן הויזואלי-עיצובי של מערכות תוכנה שונות.

מהנדסי מערכות משובצות יעבדו בד”כ בחברות העוסקות בשבבים ורכיבי חומרה אחרים, משלב מעט הבנה באלקטרוניקה וחשמל.

תחום הבינה המלאכותית הוא ללא ספק החדש מבין כולם, משלב התעסקות רבה עם ניתוח נתוני מידע פלוס נגיעה מתמטית.

הייתי ממליצה לביתך לשוחח עם אנשים שעוסקים בתחומים שהיא מתלבטת ביניהם, זה בד”כ מאוד עוזר, ואוסיף שעבודה בסביבה חרדית ניתן למצוא עבור כל אחד מהתחומים.

• פנינה וייזר

יעוץ אימון והנחיה
    חברה
    07/07/2021 ב1:41 pm

טל, תודה על התגובה

ביא לומדת בסמינר החדש בירושלים

• שרי לודמיר

חברה
    חברה
    11/07/2021 ב12:07 pm

בראיה כלכלית בתחום הFRONT END יהיה לה הכי קל למצוא עבודה

חברות לשבבים ובינה מלאכותית מעסיקות לרוב בוגרי טכניון ולא נשים חרדיות,

ונקודה נוספת- 90% מהחברות האלה יושבות במרכז וללא מרכזים של נשים חרדיות שעובדות בהם, מה שמקשה על מציאת עבודה

• I am

חברה
    חברה
    15/07/2021 ב10:23 pm

מצד שני,

אי אפשר להשוות את השכר בין התחומים…

לרוב בפרונט אנד השכר יהיה נמוך משמעותית, בוודאי אם מדובר בחברה חרדית (להתחיל ממינימום…)

בשאר התחומים בד”כ אין משרות בחברות חרדיות ממש, כן יש בחברות מעורבות שמעסיקים גם נשים חרדיות.

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן