צריכה עזרה דחופה לכמה שאלות באלמנטור ובניית אתר

קדם Forums Web Design וורדפרס ואלמנטור צריכה עזרה דחופה לכמה שאלות באלמנטור ובניית אתר

• צריכה עזרה דחופה לכמה שאלות באלמנטור ובניית אתר

פורסם ע"י תגיל שריד  גרפיקה on 19/10/2021 ב3:45 pm

שלוםם! אני מתחילה ובניתי לעצמי אתר עכשיו, האתר ממש לקראת סיום, ויש לי כמה שאלות דחופות בשביל העלאה של האתר לאוויר..
    1. יש לי בעיה עם התפריט המבורגר במובייל ובטאבלט שלי, כשהוא נפתח הוא לא נפתח עד הסוף אלא עם שוליים.. וניסיתי לעשות מחדש אבל זה ממש מסתבך לי..

2. בחיפוש בגוגל זה נותן לי דפים שלא הכנסתי או מחקתי או לא כמו שהם כתובים נגיד את הדף של הבלוג הוא כותב בתור ‘מחבר נגילה’ ונכנס לדף אחר ממה שעצבתי שבו נמצאים כל הבלוגים…

3. הגלריה שלי משום מה גם נגללת ממש לאט, אני לא יודעת אם זה גם במובייל ככה אבל לפחות בדסקטופ זה נתקע ועוד דבר *שבגלריה משום מה כל התמונות שם ממש מפוקסלות* למה?…

מישהי יודעת אולי מה לעשות?
    אשמח אם מישהי תוכל לעזור לי, אפילו במייל שאוכל להראות לה מה בדיוק הבעיה ואיך זה נראה
    פשוט ההגשה שלי היא מחר..

הקישור לאתר https://nagilastudio.com/

יעל הגיבה לפני 2 שנים, 6 חודשים 4 חברות · 3 תגובות
  • 3 תגובות
  • צילי

גרפיקה
    חברה
    09/11/2021 ב3:46 pm

1. תבדקי שלפופ אפ יש הגדרה של 100 אחוז מגובה המסך,גם במצבי רספונסיביות.

2. לא יודעת מה קרה

3. ביצעת הקטנה ואופטמיזציה של כל התמונות? לגבי התצוגה- באלמנטור תבחרי את גודל התמונה בגלריה גודל אחד מעל, עד שיעלם הפיקסול.

• נועה סבאן

מיתוג שיווק ופרסום
    חברה
    13/11/2021 ב10:19 pm

לגבי בעיה מס’ 2

תנסי להפוך את העמודים לטיוטה או ממתין לאישור וכך הם לא יופיעו.

אצלי הגלריה נגללת כרגיל.

ןאם זה מפוקסל זה בגלל הגדרות האיכות של התמונות בגלריה בתוכן

• יעל

חברה
    חברה
    14/11/2021 ב11:52 am

2. לגבי הנראות של גוגל לוקח זמן לגוגל לאנדקס שוב את האתר, הדברים לא משתנים ישר כשאת מוחקת, זה ענין של זמן,

3. התמונות מפוקסלות כי את צריכה להגדיר שיקח את הגודל המלא של התמונה ולא 300*300

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן